!!!Reklamy zakázány!!!Životopis-Natasha Klauss

19. srpna 2009 v 15:23 | Pao y Esme |  Info-Natasha
Celé jméno:Natasha Alejandra Rastapkavicius Arrondo
Povolání:Herečka
Datum narození:25.6.1975
Místo narození:Cali,Kolumbie
Znamení:Rak


Jako malá se věnovala tanci. Navštěvovala i baletní školu. Rok před ukončením studia měla ale těžkou automobilovou nehodu. Poranila si koleno a s kariérou baletky byl konec. Natasha se poté rozhodla pro studium herectví. Hrála v divadle a v několika telenovelách.
V roce 2002 na sebe upozornila v telenovela La Venganza, kde ztvárnila lesbičku. Nebylo pochyb, že Kolumbie má další velmi talentovanou herečku. Rok pote se jako Sara Elizondo v PDG zapsala definitivně mezi top herečky. Pár, který v teto telenovele utvořila s Michelem Brownem se stal jedním z nejpopulárnějších párů telenovel.O jejím talentu svědčí i to, že sesbírala nejvíce ocenění ze všech hvězd v této telenovele za roli Sarity.
Pak přišla role v LMEEE, kde si zahrála kamarádku Juliany (Paola Rey) a zároveň svobodnou matku, která je neustále vydírána svým zlodějským přítelem
No a pak přišla La Tormenta a záporná role. Natasha hraje ženu vamp, bez skrupuli. Za tento herecky výkon Natasha dostává ocenění za hlavni zápornou ženskou roli TV y Premios 2006.Poté hrála v jednom díle Decisiones a jednom díle Decisiones de Famossos.V roce 2008 natočila telenovelu Novia Para Dos.
V osobním živote ji potkalo zklamání, rozvedla se s prvním mužem - Viktor Gomez se kterým má dcerku Isabel. Nyní je podruhé vdaná za Marcela Greca,kterému nedávno porodila dceru Palomu. Má dva starší sourozence - Peter (37) a Tatiana (39). Její kořeny sahají do Litvy.Baví ji Fitness a čtení.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.