!!!Reklamy zakázány!!!Životopis-Paola Rey

23. srpna 2009 v 16:52 | Pao y Esme |  Info-Paola
Celé jméno:Paola Andrea Rey Arciniegas
Povolání:Herečka,Modelka
Datum narození:19.12.1979
Místo narození:Bogota,Columbie
Znamení:Střelec


Její matkou je Cecilia Arciniegas. Mezi Paoliny hobby patří řízení závodních aut.
Karieru začala v roce 1998 hned třemi telenovelami, první byla Sin limites (role Camily), druhá Fuego Verde (role Graciely) a třetí Corazon prohibido. Další rok ji přinesl natáčení Por que diablos kde ztvárnila postavu Jazmin"Jaz"Cordero. Telenovela měla uspěch. Za rok přišla další úspěšná role kde hrála hlavní roli,La baby sister,zde hrála Fabiolu.
V roce 2002 si zahrála ve filmu Como el gato y el raton. V roce 2003 přišla telenovela která ji přinesla obrovskou popularitu. Byla to telenovela Pasion de gavilanes.Paola Rey v ní vytvořila postavu Jimeny Elizondo. Objevila se zde po boku Danny Garcie,Natashy Klauss, Jorge Cao,Juana A. Baptisty,Michela Browna, Kristine Lilley a dalších... Následující rok si zahrála opět po boku Juana A. Baptisty v telenovele La mujer en el espejo. Telenovela byla velmi dobře zpracovaná a Paola opět zazářila.
Poté se na nějaký čas stáhla k modelingu a objevila se v několika dílech serialu Deciciones. Další z telenovel, ve které ztvárnila hlavní roli je Amores de mercado.Kde hrála po boku Michela Browna.V roce 2007 přišla další hlavní úloha a to v telenovele Montecristo kde hrála spolu s Juanem Carlosem Vargasem se kterým je ve skutečném životě zasnoubená.Po telenovele Montecristo si Paola zahrála v pár dílem Tiempo Final kde hrála již po3 po boku ,,El Gaty''.Její zatím poslední telenovelou je Las Detectívas y el Victor.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.